Як створити захопливий сюжет
З лекції ви дізнаєтеся, як повернути створити захопливий сюжет, чому варто користатися структурою та яких моментів слід уникати.

Про лекцію - вустами глядачів:
 • Основні питання, які розглядаються на лекції:
  Сюжет в цілому, інцидент, експозиція та як краще їх поєднувати, головні питання, для початку різних жанрів, що писати у перших декількох розділах.
 • Практичні завдання:
  Писати безперервно 10 хвилин на тему: "Чого я довго чекала?".
  В кінці був перелік питань, за яким ми можемо перевірити чи правильну структуру ми зробили, чи можливо треба щось змінити та написати декілька альтернативних інцидентів, щоб вибрати найбільш вдалий для нашої розповіді.
 • Що нового/корисного ви дізналися з перегляду лекції?
  Я дізналась правильні варіанти початків для різних сюжетів, таких як конфлікт, таємниця та нестача чогось, це стане мені у пригоді, якщо я надумаю писати інші сюжети окрім нестачі.

  Ще дуже цікаво взнати пункти, які повинні бути на початку, щоб перші розділи були максимально інформативними, інтригуючими та правильними. Також, особисто для мене, дуже корисним було завдання "Чого я чекаю?", адже саме завдяки йому я зрозуміла, що в мене така тяга до читання та написання книг, через те, я хочу жити життям когось іншого, а не своїм.
 • Для кого буде корисною ця лекція?
  Для всіх, у кого є бажання писати. Це можуть бути й письменники, й сценаристи, як досвідчені люди у цій справі, так і початківці.
Запис лекції "Як створити захопливий сюжет"
Тривалість лекції: 57 хвилини.
Що ви отримаєте: запис лекції. А в ньому практичні завдання та теоретичний матеріал для авторів всіх рівнів.
Як подивитися: протягом 24 годин після оплати ви отримаєте посилання на сторінку та пароль на електронну адресу, яку вкажете при оплаті. Я надсилаю вам дані у ручному форматі.
Подивитися можна з телефона або комп'ютера.
Доступ зберігається протягом 90 днів від замовлення.
Приємного перегляду!

Вартість лекції:
Про мене:
Я - Таіс Золотковська. Авторка десяти книг для дорослих та дітей, працюю у різних жанрах. За освітою психолог та філолог, у своїй практиці поєдную ці дві дисципліни. Провела 1500+ годин консультацій та допомогла сотням авторів писати та видати свої твори.

Мій принцип роботи - делікатна допомога автору. Без критики, з усмішкою та гарним настроєм.

Серед моїх проєктів: онлайн-спільнота "Клуб Анонімних Авторів" та однойменні безкоштовні щотижневі зустрічі письменників, які проходять у більш ніж 20 містах України.

З 2015 року проводжу заняття, ретрити та інтенсиви для авторів. Навчалася літературної майстерності в США та Ізраїлі.

Авторка книжки-посібника "Пиши. Легкий шлях від ідеї до книжки" ("Моноліт-bizz, 2018) та інші твори для дорослих та дітей. Написала, організувала видання та продажі понад 15000 примірників власних книжок.


Якщо у вас є питання або ви б хотіли оплатити вебінар на картку, напишіть мені в телеграм.
Ваша електронна пошта
на неї отримаєте посилання на сторінку з вебінарами та пароль