Консультації з написання та видання вашої книжки
Любий авторе, вітаю вас на сторінці, присвяченій урокам з творчого письменства. Ви дізнаєтеся про мій письменницький досвід, як я написала та видала 10+ книжок для дорослих та дітей.
Створюєте тексти для соц. мереж та блогів?
Я покажу, як писати, щоб читачі хотіли читати ще.
Мої консультації призначені для тих, хто прагне віднайти впевненість у своїх силах. Написати твір своєї мрії та пройти весь шлях від ідеї до книжки. Я допомагаю позбавитися страхів та сумнівів, які пов'язані з творчістю.
В процесі занять, ви почнете писати любов'ю до своєї справи, віднайдете власний голос та створюватимете тексти, які подобаються вам та вашим читачам.

Ми розглядаємо текст і зблизька - редагуємо та компонуємо історію, щоб вона звучала гармонійно та захопливо; і здалека - я виступаю в ролі бета-читачки, яка дає конструктивний відгук на прочитане, що допомагає посилити текст.

Ви позбавитеся сумнівів та блоків і писатимете легко та з душею. Під час наших уроків, ви краще відчуєте свої бажання у творчості, визначите режим роботи та дізнаєтеся про використання технічних деталей у написанні творів.
Як проходять консультації:
Заявка
Заповніть заявку та опишіть, над чим саме ви хотіли б попрацювати зі мною. Якщо чіткого запиту немає - це нормально, ми знайдемо питання під час консультації. За бажання, додайте уривок тексту 1-3 сторінки.
Після отримання заявки, я напишу вам листа і ми призначимо зустріч.
Заняття
Ми зустрічаємося 1-2 рази на тиждень в онлайн відеочаті.
Відповідно до ваших побажань та питань, я готую завдання та вправи, які допоможуть нам розв'язати поставлені задачі, опанувати нові навички. Після закінчення зустрічі ви отримуєте запис нашої сесії, щоб передивитися у зручний час.
Заняття проходять українською або російською мовою.
Теми письменницьких консультацій
Оберіть будь-яку тему або поставте свої питання і ми розглянемо їх під час зустрічі.
Моя мета - допомогти вам втілити свій задум від ідеї - до проданої книжки.
Від ідеї - до книжки!
Ви навчитеся працювати зі своїми ідеями та перетворювати їх на твори. Поговоримо, чи варто зберігати ідеї, як розвинути задум у план для книжки.
І почати писати.

Письменницька кухня
Ви дізнаєтеся про сюжет, розробку персонажа, конфлікт, описи. Жанри та форми творів. Ми заглибимося в кожну з тем та напишемо історію, яку ви дійсно хочете написати.
Пишемо цікаві мемуари
Ви навчитеся написати про своє життя так, щоб було цікаво читати навіть незнайомим людям.
Дізнаєтеся, як обрати тему, написати та скомпонувати матеріали.
Отримаєте теми, з якими ніколи більше не виникне питання, про що писати.
Тексти для соц. мереж та блогів
Ми розглянемо тексти, які вам подобаються, ваші тексти та проаналізуємо їх.
Я поясню, як писати сильніше.
Як зацікавити читача, утримати його увагу та донести свою думку.
Час для творчості
Ми організуємо ваш час та простір для роботи над твором.
Ви дізнаєтеся про графік та методи роботи відомих письменників і зможете обрати той, який підійде саме вам. Ви полюбите писати щодня.
Творчі блоки
Разом ми поборемо ваші страхи розпочати, продовжити та закінчити книжку. І видати - також.
Ви отримаєте вправи та поради з моєї особистої практики.
Редагування
Ви дізнаєтеся, як поліпшити власний текст, як редагує письменник, що треба врахувати при роботі над другою чернеткою.
Співпраця з видавцем
Я розповім, як підготувати текст до співпраці з видавцем, написати синопсис та супровідний лист. Про угоду з видавцем, варіанти розрахунків та організацію PR-заходів на підтримку вашої книжки.
Самвидав
Ви дізнаєтеся про всі особливості самвидаву, роботи з командою нам створенням книжки вашої мрії. Бюджет. Робота з ілюстраторами. Організація друку та продажів книжок.
Маркетинг
Розповім вам таємниці успішних продажів. Побудуємо для вас маркетинговий план.
Ви побачите, що реклама творів автора - це цікава та легка гра. А мій 12-річний досвід у маркетингу допоможе нам на кожному кроці.
Про мене:
Я - Таіс Золотковська. Авторка десяти книг для дорослих та дітей, працюю у різних жанрах. За освітою психолог та філолог, у своїй практиці поєдную ці дві дисципліни. Провела 1500+ годин консультацій та допомогла сотням авторів писати та видати свої твори.

Мій принцип роботи - делікатна допомога автору. Без критики, з усмішкою та гарним настроєм.

Серед моїх проєктів: онлайн-спільнота "Клуб Анонімних Авторів" та однойменні безкоштовні щотижневі зустрічі письменників, які проходять у більш ніж 20 містах України.

З 2015 року проводжу заняття, ретрити та інтенсиви для авторів. Навчалася літературної майстерності в США та Ізраїлі.

Авторка книжки-посібника "Пиши. Легкий шлях від ідеї до книжки" ("Моноліт-bizz, 2018) та інші твори для дорослих та дітей. Написала, організувала видання та продажі понад 15000 примірників власних книжок.


Відгуки авторок:
Юлія Янушевська
авторка оповідань для дітей
Консультації Таїс мене надихають писати. По-своєму. Не зупинятися і не кидати. Розуміти сам процес. Що це велика щоденна праця. Водночас задоволення бачити, як потихеньку крок за кроком складається моя історія.
Ольга Паращич
поетка
У жовтнi 2019 року, Таiс Золотковська приїхала у Варшаву презентувати свої книги. Це було свято Покрови, що менi символiзувало хороший початок дороги. Ми вiдразу приступили до написання, редагування вiршiв, рiзного роду вправ iз творчого письма. Читаємо Мерi Олiвер, Лiну Костенко, Ceргiя Жадана.
Таiс Золотковська надихає не зупинятись та писати далi. Пiд час нашої роботи зав'язався пучок звiрoбою, проросла волошка, розквiтнув цикорiй, з'явились мережевнi серветки в полi.
У травнi 2020 року вийшли 2 лiтературнi журнали, де опублiкованi 5 моїх вiршiв - альманах
"Скіфія-2020-Весна" та "Склянка Часу*Zeitglas".

Велика подяка Таiс Золотковськiй за консультації, за те що ділишся з нами своїм талантом, за твої знання та вмiння писати як дихати.
Светлана Андрющенко
писательница
Благодарна Таис за любовь к литературе и писательскому мастерству, которой я заразилась как вирусом на ретрите в Карпатах и в индивидуальной работе.
Таис из тех мастеров своего дела которые своим присутствием меняют творческую температуру в комнате, не поучая, а направляя.
Я удивлялась каждый раз текстам, которые рождались во взаимодействии с ней. Это похоже на открытие тайной двери внутри дома. Кажется, знаешь каждый уголок, а оказывается, что есть дверь которую я никогда не открывала, а за ней целые миры!
Вера в то, что дверь существует, и я могу туда войти появилась благодаря тебе Таис.
Осталось дело за малым, показать это чудо миру.
Благодарю.
Юлія Єріна
авторка
Хочу выразить большую благодарность за уделённое мне внимание на онлайн консультациях. Я ученик с нуля и получаю бесценный опыт, который, я уверена превратится в издание, в мою авторскую мечту. Отмечу то, что это не просто онлайн консультация, это знания от А до Я. Чувствую себя начинающим автором. Ещё раз благодарю.
Умови консультацій з творчого письменства:
97 €
Сесія коучингу, 60 хвилин.
Хочу!
347 €
4 сесії коучингу з Таіс
Хочу!