Пиши! Легкий шлях від ідеї до книжки
посібник з творчого письма
229
грн.
270
грн.
Оригінальний український посібник саме для тих, хто хоче подолати власний страх, відшліфувати свої письменницькі здібності та отримати справжнє задоволення від руху олівця записником чи клацання клавіш клавіатури.

У "Пиши" ви знайдете десятки практичних порад та вправ, які допоможуть написати цікавий, яскравий та потужний текст на будь-які теми.

Ви вагаєтеся, чи братися за перо? «Поки у творчому пошуку», «Талановитими лише народжуються», «Не маю часу, краще пошукаю щось стабільніше». Якщо у вас час від часу виникали такі думки - ця книжка написана саме для вас.

288 сторінок,
ілюстраторка: Маргарита Вінклер
авторка тексту: Таіс Золотковська
видавництво: Monolith-bizz
рік видання: 2019
6 письменницьких порад, які ви отримаєте з книжки.
Також дізнаєтеся автентичне письмо, потік, імітацію письма та боротьбу з творчими блоками та мільйон інших корисняків
  • Як розпочати писати?
    Поборемо страх білого аркуша, та розпишемося з нуля. Я даю вам ідеї та теми, а ви починаєте писати книжку.
  • Як написати книжку за 30 днів?
    Перша чернетка роману за 30 днів. Ви дізнаєтеся, як витримати марафон і зробити цю титанічну роботу. Це можливо, я вірю в вас.
  • Як писати динамічні діалоги?
    Навчу вас писати яскраві та сповнені енергії діалоги, які рухатимуть вашу історію вперед.
  • Як розвинути ідею та описати її?
    Познайомлю вас з мапами думок, моїм улюбленим інструментом при написанні історій. З його допомогою ви за кілька годин складете план цілої книжки.
  • Як побудувати структуру історії?
    Що спочатку: рукопис чи структура? Обирати вам, а я розповім, як структурувати історію так, щоб читачі не змогли відкласти вашу книжку, аж поки не дочитають.
  • Як видати книжку?
    Поділюся досвідом і розповім, як відібрати видавців, написати листи, як зробити самвидав та видати книжку вашої мрії.
Гортати:
Уривки з книжки:


Прямуйте за думкою!
Уявіть, що ви заблукали в лісі, починає темніти, накрапає дощ, а з кущів долинає підозрілий шурхіт. Аж раптом ви бачите в траві кінчик червоної шерстяної нитки. Такої, як хасиди роздають біля Стіни Плачу. Ви берете її й рушаєте за нею, змотуючи в клубок. Щось подібне відбувається й під час фрирайтингу. Ви підхоплюєте одну думку й рухаєтеся слідом за нею, поступово розвиваючи. Насамкінець у руках утворюється клубок думок, а ви опиняєтеся на узліссі, знайшовши стежку, яка веде додому.

У вирі зворотного зв'язку
Після сеансу чесного зворотного зв'язку, коли вам укажуть на всі достоїнства й хиби, пропущені коми й вірогідні тире, вам не схочеться фізичної близькості ні з ким, крім пачки серветок. У жодному разі не кажіть альфа-читачеві про те, у якому форматі ви хочете отримати зворотний зв'язок. Нехай здогадається. Він читач чи хто врешті-решт? Він має відчувати вас не те що з півслова - з напівпомаху вій. Хто ваш читач? «Книжка буде цікавою для всіх!» - цю відповідь я часто чую від авторів-початківців. За умов жорсткої конкуренції, коли зворушливі історії про маленьких дівчаток сусідять із романами про садомазохістські стосунки, нам слід знати, хто наш читач.

Just do it!
Не намагайся бути надто розумною. Твоє завдання розповісти історію. Просто зроби це. Немає потреби надто драматизувати й передумувати. Вона вже гарна, якщо задовольняє три потреби - розважати, навчати й інформувати.

Загорніть!
Відгуки читачів:
Замовлення та доставка: