Втомилися чекати натхнення?
Люба авторко, запрошую вас працювати зі мною над вашою творчістю. У Приватному Клубі Анонімних Авторок ви отримуватимете нові ідеї, підтримку та знання для реалізації нових ідей.

Реєстрація закрита. Запишіться у лист очікування і я напишу вам, коли знов відкрию реєстрацію.
Повідомте, коли відкриється реєстрація:
Що таке Приватний Клуб Анонімних Авторок?

Бути учасницею Приватного Клубу означає працювати зі мною, як з тренеркою по творчому письменству. Це виклик піднятися на рівень вище та стати письменницею, яка пише, дописує та видає свої твори у великий світ.

Коли ви приєднуєтеся до Клубу, ви проголошуєте свій намір створювати мистецтво, жити їм та змінювати світ. Якщо ви хотіли працювати зі мною, щоб написати свою книгу, це ваш шанс.

Я працюватиму з авторками, які хочуть зробити письменництво практикою свого життя, впустити та розвинути творчість і готові взятися до роботи.

Я підтримаю вас на кожному кроці.
Що отримують учасниці Приватного Клубу Анонімних Авторок?
Ми знаходимося в постійному контакті та працюємо з вами. Я вигадала Приватний Клуб, щоб допомогти тим, хто хоче втілити свою мрію та писати.
Ось, що чекає на вас щомісяця:
30 тем для письменницької практики
Щодня в закритому каналі в телеграмі ви отримуватимете від мене нову тему для письма. Використовуйте їх як побажаєте: теми для дописів в соціальних мережах, практика для покращення письменницьких навичок, розділи для нової книжки. Я розповім докладніше, як можна використовувати практику щодня.

Звичайна вартість 400 грн, для учасників клубу - безкоштовно.
Інструкція до письменницької практики
Я розповім, як писати, щоб зробити письменство частиною щоденного життя та покращити літературні навички.
Щодвамісяці - паперова книжка в подарунок
Кожні два місяці ви отримуватимете від мене паперову книжку в подарунок (по Україні, Новою Поштою). Я обиратиму книжки, які допомагатимуть вашій творчості і надаватимуть сил та натхнення.
Щодвамісяці - Приватний Книжковий Клуб
Ми зустрічатимемося онлайн, щоб обговорити книжки, які прочитали. Для письменника дуже важливим є розуміти, як працює розум письменника.

8 ексклюзивних дописів з практичними порадами для авторів
Відповідно до тематичних тижнів на сторінках Клубу, ви матимете унікальний доступ до найцікавіших дописів, які я писатиму спеціально для вас. Корисні поради, секрети письменницької кухні та натхнення, яке допоможе дописати та видати книжку вашої мрії.

Звичайна вартість 550 грн, для учасників клубу - безкоштовно.
Участь у групі підтримки для авторів
У закритій групі в телеграмі ви можете ділитися написаними текстами, питаннями та думками та отримувати підтримку від інших учасників Клубу.
Аудіовідповіді на творчі питання
Ви матимете змогу поставити питання про будь-який аспект творчості, написання та видання книжок і отримати від мене аудіовідповідь на нашому телеграм-каналі.

Звичайна вартість 350 грн, для учасників клубу - безкоштовно.
Спільні творчі сесії
Раз на місяць ми будемо писати разом та влаштуємо сесію питань-відповідей.

Звичайна вартість 350 грн, для учасників клубу - безкоштовно.
Доступ до вебінарів
Доступ до запису одного з вебінарів, які я проводила. Щомісяця і публікуватиму доступ до одного з вебінарів на теми: сюжет, продажі книжок, створення персонажів та інші. Вебінари тривають 1-2 години та ви можете подивитися їх у зручний час.

Звичайна вартість 247-347 грн, для учасників клубу - безкоштовно.
Знижка 20% на всі курси,вебінари та консультації
20% знижок на письменницькі курси, вебінари, воркшопи та практикуми, які проводить Клуб.

Ви першими отримуватимете можливість зареєструватися на наші події.

І на ретрити в Карпатах - теж.

Наприклад: вартість персональної консультації 980 грн, для учасників Приватного Клубу - 780 грн.
Про мене:
Я - Таіс Золотковська. Авторка десяти книг для дорослих та дітей, працюю у різних жанрах. За освітою психолог та філолог, у своїй практиці поєдную ці дві дисципліни. Провела 1500+ годин консультацій та допомогла сотням авторів писати та видати свої твори.

Мій принцип роботи - делікатна допомога автору. Без критики, з усмішкою та гарним настроєм.

Серед моїх проєктів: онлайн-спільнота "Клуб Анонімних Авторів" та однойменні безкоштовні щотижневі зустрічі письменників, які проходять у більш ніж 20 містах України.

З 2015 року проводжу заняття, ретрити та інтенсиви для авторів. Навчалася літературної майстерності в США та Ізраїлі.

Авторка книжки-посібника "Пиши. Легкий шлях від ідеї до книжки" ("Моноліт-bizz, 2018) та інші твори для дорослих та дітей. Написала, організувала видання та продажі понад 15000 примірників власних книжок.


Відгуки авторок, з якими я працювала:
Юлія Янушевська
авторка оповідань для дітей
Консультації Таїс мене надихають писати. По-своєму. Не зупинятися і не кидати. Розуміти сам процес. Що це велика щоденна праця. Водночас задоволення бачити, як потихеньку крок за кроком складається моя історія.
Ольга Паращич
поетка
У жовтнi 2019 року, Таiс Золотковська приїхала у Варшаву презентувати свої книги. Це було свято Покрови, що менi символiзувало хороший початок дороги. Ми вiдразу приступили до написання, редагування вiршiв, рiзного роду вправ iз творчого письма. Читаємо Мерi Олiвер, Лiну Костенко, Ceргiя Жадана.
Таiс Золотковська надихає не зупинятись та писати далi. Пiд час нашої роботи зав'язався пучок звiрoбою, проросла волошка, розквiтнув цикорiй, з'явились мережевнi серветки в полi.
У травнi 2020 року вийшли 2 лiтературнi журнали, де опублiкованi 5 моїх вiршiв - альманах
"Скіфія-2020-Весна" та "Склянка Часу*Zeitglas".

Велика подяка Таiс Золотковськiй за консультації, за те що ділишся з нами своїм талантом, за твої знання та вмiння писати як дихати.
Светлана Андрющенко
писательница
Благодарна Таис за любовь к литературе и писательскому мастерству, которой я заразилась как вирусом на ретрите в Карпатах и в индивидуальной работе.
Таис из тех мастеров своего дела которые своим присутствием меняют творческую температуру в комнате, не поучая, а направляя.
Я удивлялась каждый раз текстам, которые рождались во взаимодействии с ней. Это похоже на открытие тайной двери внутри дома. Кажется, знаешь каждый уголок, а оказывается, что есть дверь которую я никогда не открывала, а за ней целые миры!
Вера в то, что дверь существует, и я могу туда войти появилась благодаря тебе Таис.
Осталось дело за малым, показать это чудо миру.
Благодарю.
Юлія Єріна
авторка
Хочу выразить большую благодарность за уделённое мне внимание на онлайн консультациях. Я ученик с нуля и получаю бесценный опыт, который, я уверена превратится в издание, в мою авторскую мечту. Отмечу то, что это не просто онлайн консультация, это знания от А до Я. Чувствую себя начинающим автором. Ещё раз благодарю.
Відгуки учасниць Приватного Клубу:
Ірина
авторка
Найбільший прогрес - я впевнилася у думці, що мій майбутній роман - це не якась світла і далека мрія, а щось-таки осяжне і реальне. І воно вже зовсім поруч. Якщо стільки людей це роблять, то і я зможу. Хоча за тиждень й написала менше, ніж планувала, ця думка для мене, як вітер в спину.) Крім того, я почала дресувати своїх внутрішніх мавпочок. Поки виходить так собі, але я вперта). Загалом дивовижне відчуття що «зловила хвилю» і вже тільки від мене залежить, що і як буде далі.
Антоніна
авторка
Мій прогрес найперше в тому, що я продовжила роботу над своїм твором. Це неймовірне відчуття, чесно кажучи. За той тиждень, що я не писала, зовсім забула про те, що писати - так приємно!)
Також зараз пробую описувати емоції, не називаючи їх. Поки виходить не так добре, як хотілося б, але я йду до бажаного результату.)

Таміла
авторка
Мій прогрес цього тижня напевно у тому, що незважаючи ні на що, я пишу. Завантаженість на роботі, звісно, відволікає, не відпускає швидка втомлюваність після хвороби. Але я пишу. Наперекір усім перешкодам. Беру ручку і пишу. Хоча б думку, абзац, сторінку, дві, три. Я знову переселилася на одну вулицю з моїми героями, в їхній будинок, їхні думки та мрії і живу з ними. Це неймовірні відчуття, коли історія на самому початку. Вона тільки розпочинає свій шлях. Але ж пройти його увесь і провести цим шляхом своїх героїв можеш лише ти.
Умови участі в Приватному Клубі Анонімних Авторок:
950 грн
щомісячний внесок
Приєднатися
Зареєструватися
Заповніть форму та оплатіть участь у Клубі на наступній сторінці. Якщо ви маєте будь-які питання або хочете зареєструватися вручну, напишіть мені в Телеграм.
Я поважаю вашу приватність.
Питання та відповіді:
.Я можу приєднатися в будь-який момент?

Так, коли відкрита реєстрація. Реєстрація відкрита до 31 травня 2021 року. Ви можете приєднатися в будь-який момент до цієї дати. Після 31 травня я відкриватиму набір в Клуб кілька разів на рік.

Я хочу приєднатися зараз. Чи я запізнилася?
Приєднуйтеся та дайте своїй творчості допомогу у реалізації. Ви можете почати роботу з Клубом в будь-який момент, коли відкрита реєстрація. Матеріали будуть вам доступні.


Скільки часу займає участь в активностях Приватного Клубу?
Активність у Клубі залежить від ваших можливостей та бажань. Письменницька практика займає 10 хвилин на день.
Перегляд вебінарів 1-2 години на місяць.
Сесія спільного письма та питання-відповіді 2 години на місяць.
Читання статей - 30-40 хвилин на місяць.
Аудіоповідомлення - прослуховування - в залежності від вашої цікавості та кількості питань - від 30 хвилин на місяць.
Ви самі вирішуєте, як працювати, з яким темпом.
Я допомагаю вам на письменницькому шляху.

Як довго триває Клуб?

Постійно, раз на місяць ви оплачуєте участь, 950 грн.

У мене інші курси, роботи, задачі та справи. Чи встигатиму я?

Ви можете працювати над активностями в клубі у своєму ритмі. Це може бути 15 хвилин на день, 0 хвилин на день або дві години. Те, що залишається незмінним - підтримка учасників Клубу, можливість контакту, навчання та отримання нових знань та сил.

Чи можу я скасувати участь?

Так, ви можете скасувати участь в будь-який час через кабінет на сайті оплати внеску. Внесок та поточний місяць не підлягає поверненню.

Я пишу не українською мовою. Чи можу я взяти участь?

Так!

Якщо я не встигаю приєднатися до сесій спільного письма або книжкового Клубу?

Ви зможете подивитися частину сесій спільного письма, присвячену питанням та відповідям у записі. Зустрічі книжкового Клубу також будуть вам доступні протягом всієї підписки.

Чи я повинна мати написані твори, щоб приєднатися до Клубу?

Я працюю з авторами всіх рівнів, які хочуть розвитку своєї творчості. Це не означає, що ви вже мали чогось досягти у творчій сфері. Можливо, ви тільки придивляєтеся. Приватний Клуб Анонімних Авторів для тих, хто хоче творити та змінити своє життя за допомогою письменницької практики.

Що відбудеться після оплати?

Протягом 24 годин після оплати я напишу вам листа, в якому надам інформацію та посилання на ресурси, розклад зустрічей та іншу супровідну інформацію. Ви зможете поставити мені будь-яке питання щодо Клубу у відповідь на цього листа або у телеграмі.