Коли ми змінюємо свій погляд на речі, речі, на які ми дивимося, змінюються.

Кінець року — гарний час, щоб зійти трапом, злетіти вище і подивитися на своє життя панорамно. Побачити весь свій 2022 рік: з його пронизливістю, болем і вашою силою. Відсвяткувати його закінчення. І вибрати напрямки для наступного – 2023-го – року. Адже що б не відбувалося довкола, ви можете продовжувати рух, якщо знаєте, куди йдете.

Я пропоную присвятити цьому час. Я пропоную зробити це разом.

Вже багато років кожен грудень моя колега по творчому письменству Катерина Оаро та я озираємося на минулий рік і плануємо наступний. Не як to do-списки, а творчо. З візуалізацією, несподіваними питаннями, увагою до різних сфер творчого життя та словом року. Разом ми перепробували багато способів робити це.
У воркбуці «Мій творчий рік 2023» Катерина зібрала питання, відповіді та інструменти, які працюють для неї та для мене.

Що допомогло мені опинитись у тій точці, де я зараз? Що я зрозумів(ла) про себе цього року? Хто підтримував і підживлював мене та мої задуми? Які гроші були витрачені не дарма, а які дарма? Кого б я хотів взяти собі в команду підтримки для втілення нового задуму? Як це зробити?.. – це лише кілька питань, відповіді на які подарують вам новий погляд на себе та свій шлях.

Цього року ми приділимо увагу ще двом новим темам. У розділі осмислення свого року: ваш досвід проживання страшної історичної події (війни або інших подій у вашому житті). У розділі планів на наступний рік: побудові нових кіл спілкування (пошуку нових друзів, колег, кохання – того, що вам потрібно).

До воркбуку додаються два вебінари - живі зустрічі в прямому ефірі, на яких ми заповнимо його разом, святкуючи, плануючи та ділячись інсайтами та знахідками. Сам воркбук ви отримаєте в електронному вигляді за декілька днів до початку вебінарів. Його можна надрукувати або заповнити на комп'ютері.
Творчий тандем
дві письменниці, які обʼєдналися, щоби принести воркбук "Мій творчий рік"-2023 в Україну
 • Катерина Оаро
  письменниця, викладачка письменницької майстерності
  Мене, автор цього воркбука, звуть Катерина Оаро. І для мене стати частиною вашого творчого року – честь.

  Коли я говорю «творчий рік», я не маю на увазі мистецтво. Так само, як колись я назвала свій проєкт «Надихнути на роман» — я не мала на увазі лише написання романів. Я пропоную приділяти увагу роману зі своїм життям, зі своєю творчою частиною.

  Я вірю, що творчість це не скульптура, не книга і не перформанс. Творчість – це спосіб робити щось. Спосіб працювати, спосіб створювати нове або підживлювати те, що ви ростите чи будуєте, спосіб проявляти себе, спосіб діяти, жити.

  Пам'ятаю, як я здригнулася, коли вперше почула вираз «стати автором свого життя». Яке сильне це слово: автор. Воно – похідне від augeo «множу, сприяю зростанню». Примножувати себе, сприяти своєму зростанню, збуватись — ось що означає жити творчо.
 • Таіс Золотковська
  тренерка з творчого письма, письменниця, психолог
  Я працювала з воркбуком Каті протягом двох років. Перший раз, коли сумнівалася, чи придбати доступ, він навіть мені наснився. На ранок я знала: якщо не дозволю собі мріяти - мої творчі плани ніколи не здійсняться.

  З першого знайомства я мріяла принести українську версію воркбуку своїм студентам та читачам. Щоб ми могли влаштуватися зручно на вебінарі, разом пройти його від початку до кінця, підбити підсумки важкого 2022-го та намріяти собі новий, ефективний та творчий рік. З Перемогою.

  Завдяки воркбуку я обираю собі цілі, які мені "по плечу". Слово року, яке тримає мій фокус та допомагає дописувати книжки, створювати курси, проводити ретрити та консультації.

  Допомігши собі, подарувавши воркбук, я також допомогла іншим, через те, що розподіляю свої сили усвідомлено.
  Своїм досвідом й воркбуком Каті я поділюся на вебінарах "Мій творчий рік".
Що всередині?
 • Несподівані питання, які допомагають подивитися на свій рік панорамно
 • Вебінар, щоб енергія групи дала вам ще більше ідей, усвідомлень, мотивації та прискорення
 • Техніки, перевірені роками, у тому числі взяті у зарубіжних психологів та коучів
 • Приклади справжніх відповідей, щоб дати розігратися вашій уяві
 • Не лише плани, а й святкування
 • Не жорстка, а творча система
2022 рік був складним. Багато хто з нас відчув, як важливо зміцнювати зв'язки зі своїми близькими, друзями, коханими та колегами.

Але є ще один зв'язок, інвестиції у зміцнення якого завжди окупаються: це зв'язок із собою. Я пропоную вам у ці передсвяткові тижні створити час для сполучення зі своїм серцем.

У період кризи важливо влаштовувати свята. У розпал складнощів важливо пам'ятати про те, у чому ви сильні. Під час війни важливо помічати життя.

Це акт щедрості до себе і до інших, тому що всім нам необхідно відчувати всі почуття, а не тільки страх.

Дати вебінарів:
28 та 29 грудня з 19:00 до 21:00 за Києвом.
Запис буде доступний безстроково.
Натискаючи сплатити, ви отримуєте:

воркбук (у 3-х форматах), обʼєм - близько 85 сторінок та 2 вебінари на його заповнення із Таіс Золотковською,
а також доступ до телеграм-чату учасників заходу